پیچیده در افکار

ما با افکارمان دفن خواهیم شد

ما با افکارمان دفن خواهیم شد

ما با افکارمان دفن خواهیم شد

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

محمد

شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۲۵ ب.ظ
توی خیابان ها قدم می زنی و چیزی زیر لب زمزمه می کنی.
هنوز هم نمی دانی چیزهایی که می خواندی از کجا توی ذهنت جا پیدا کرده بودند.
شاید مثل فیلم رزونانس* یکی از خودت توی دنیای دیگری این ها را حفظ کرده و حالا دنیای در حال فروپاشی دارد تجربه ها را یکی می کند که قیامت برپا شود و به هزار احتمال و ... قضاوت شویم.
راستش توی خیابان یادم آمد که دوستت داشتم، و بعد یادم آمد که از تو متنفرم. فرزند سایه و روشنایی، می شود تنهایم بگذاری؟ بگذاری توی اتاقم، تنها بمریم؟
تنهایی چیز بدی نیست، دوستش دارم، داشتم. ولی تو از او بد گفتی او را غیر قابل تحمل کردی و بعد توی سقوط حتمی ام تنهایم گذاشتی. نه اصلا نبودی که تنهایم بگذاری. اصلا تقصیر تو هم نبود، همان روز اول گفتی برو به جهنم. ولی فکرت هنوز هم با من است. دوستت ندارم اما به تو فکر می کنم. از تو متنفر می شوم و بعد از خودم.
دیوانه می شوم و چیزهایی می نویسم که کاکتوس ها هم به ریشم می خندند. کاکتوس ها موجودات جذابی هستند. کمتر فر می کنند. بیشتر می خندند و دندان های نیش بلندی دارند. آن ها عذاب آورند.
و من هنوز توی خیابانم و سعی می کنم پا روی خطوط سنگ فرش ها نگذارم.


* فیلم کوتاه برادر خوبم. آقای شجاعی
  • محمد فائزی فرد

نظرات  (۱)

تنهایی چیز بدی نیست، دوستش دارم، داشتم. ولی تو از او بد گفتی او را غیر قابل تحمل کردی و بعد توی سقوط حتمی ام تنهایم گذاشتی😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭
پاسخ:
حتی :((
:)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی